Nabídka dopravních služeb nákladním vozem Iveco Euro Cargo 75

 

 Jedná se o nákladní vůz se skříňovou nástavbou a hydraulickou zvedací plošinou.

Pomocí této plošiny a paletového vozíku, který je ve voze k dispozici, lze nakládat a skládat zboží na přepravních paletách
bez nutnosti použití vysokozdvižného vozíku. Vůz pojme až 14 europalet a nosnost plošiny je 1 tuna.

eurocargo1.jpg

eurocargo2.jpg

eurocargo3.jpg

Rozměry nákladového prostoru:
- délka  6,1 m
- šířka   2,5 m
- výška 2,3 m

 

 

 

 

 

Nosnost vozu je 3 tuny. Celková hmotnost vozu je 7,5 tuny. V této kategorii do 7,5 tuny je možno provozovat nákladní dopravu bez omezení (zákaz jízd nákladních vozidel o svátcích, víkendech, prázdninovém provozu a podobně), které platí v ČR a dalších zemích EU.

 

 

 

Tímto vozem zajišťuji přepravu věcí pro soukromé osoby, nebo zboží pro firmy, ať už se jedná o jednorázové nebo pravidelné přepravy, hromadné rozvozy zboží včetně ručního vykládání, stěhování apod. Pod heslem „KDYKOLI, COKOLI, KAMKOLI“ provozuji autodopravu od roku 1995 a mohu Vám nabídnout ochotu a spolehlivost. Ujišťuji Vás, že jako soukromník si vážím každé i té sebemenší zakázky. Je jisté, že v současné době  jako dopravce nebudu nejlevnější na trhu, zvlášť vedle velkých spedičních společností, ale jsem tu hlavně pro ty, kteří docení transport vozem ve 100% technickém stavu s řidičem ochotným a spolehlivým.

 

 

 

 

Zde uvádím orientační ceny dopravy:

 

Všechny zde uvedené ceny jsou smluvní a lze je v rámci možností měnit dle potřeb zákazníka. Dále lze získat různá cenová zvýhodnění, např. při vytěžování. Rád Vám vypracuji nezávaznou cenovou kalkulaci na Vámi požadovanou dopravu.

 

Jednorázová přeprava po Praze z místa na místo je 800 Kč + DPH, pokud celkový čas přepravy nepřesáhne 1 hodinu a 30 minut. Počítáno od přistavení vozu v místě naložení do konečného složení zásilky na místě určení. Pokud je při přepravě v rámci Prahy nakládáno nebo skládáno na více místech, případně čas přepravy přesáhne 1 hod. a 30 min. , je cena stanovena smluvně. Pro orientaci ceny slouží 1 hod. á 400 Kč + DPH. Takto lze také vypočítat cenu pronájmu vozu s řidičem na den, případně polovinu dne, např. při stěhování, nebo rozvozu zboží dle dispozic zadavatele. V tomto případě nezáleží na počtu ujetých kilometrů.

 

Cena přepravy mimo území hl. města Prahy je stanovena počtem ujetých km. Počítají se i kilometry zpět do Prahy. Cena za 1km činí od 13 Kč do 15 Kč + DPH. Je stanovena smluvně, podle celkově ujeté vzdálenosti. Je možné přistavit vůz za smluvní cenu do jiného města

nežli Prahy a z něho pak počítat ujeté kilometry na místo složení a následně zpět do Prahy za cenu 13 - 15 Kč/km.

Při přepravě v ČR a dalších zemích EU, kde je zpoplatněno použití dálnic a silnic pro motorová vozidla poplatky (mýtné), jsou tyto účtovány zákazníkovi. Cena mýta Vám bude předem sdělena již při výpočtu kalkulace konkrétní dopravy.

 

Sídlo dopravy se nachází v Praze. Provozování autodopravy je v rámci ČR a zemích EU. Přepravovaný náklad je pojištěn do hodnoty 1.000 000 Kč. Pojištění je sjednáno u pojišťovny Kooperativa s platnosti na celém území EU. Výše pojistného plnění lze

individuálně pro konkrétní přepravu navýšit.

Na spolupráci v oblasti dopravy se těší Jaroslav Pospíšil
nonstop na tel.
+420 603 460 500
e-mailovou adresu poskytnu na vyžádání

 

 

Nabídka dopravních služeb dodávkovým vozem Iveco Daily 35


iveco1.jpg
Zde je k vidění dodávkový vůz Iveco Daily. Tímto vozem je taktéž provozována autodoprava.

Nosnost vozu je 1,5 tuny a pojme až 6 europalet. Ohledně poptávky dopravy na dodávkový

vůz volejte nonstop na tel. +420 608 526 110 p. Petra Pospíšila.